آموزش و معرفی نقشه های بازی Call of Duty Mobile

آموزش و معرفی نقشه های بازی Call of Duty Mobile

آموزش و معرفی نقشه های بازی Call of Duty Mobile

امروزه بازی های اکشن طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است و ما امروز در این پست آموزشی از سایت ایران یکتا قصد داریم تمامی نقشه های Call of Duty Mobile را معرفی کنیم و با توجه به دلیل مشخص به شما بگویم که بهترین سلاح و منطقه درون آن مپ کدام منطقه می باشد پس در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا به یک بررسی کاملا تخصصی بپردازیم.

در کل ۹ نقشه در بازی کال آف دیوتی موبایل وجود دارد که بعضی از آنها در حالت های مختلفی در دسترس هستند حال وقت بررسی تک تک آنها می باشند.

نقشه های بازی Call of Duty Mobile:

۱ – Crash :

یک نقشه با ابعاد متوسط است که در آن نقطه های کور ، راهرو های کوچک و مناطق تاریک زیادی وجود دارد که این ویژگی ها باعث می شود تا مکان خوبی برای پنهان شدن شود ، در این مپ بیشترین درگیری در محله های متوسط رخ می دهد پس باید سعی کنید از اسلحه های نزدیک زن و سریع همانند : MSMC و AKS74U و PDW استفاده کنید و بهترین جای درگیری نیز محل سقوط هواپیما می باشد.

۲ – Killhouse:

یک نقشه در ابعاد بسیار کوچک است که از هر دو طرف پوشش زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد و در آن می توانید از هر سلاحی استفاده کنید ولی پیشنهاد می شود اگر می خواهید تعداد بیشتری از دشمنان خود را از بین ببرید از سلاح های تک تیرانداز استفاده کنید.

خواندن  آموزش بازی پابجی موبایل – Pubg Mobile حرفه ای

۳ – Hijacked:

یک نقشه است که در روی یک قایق می باشد که دارای یک ساختار دو طبقه نیز می باشد که برای تیراندازی مناسب است و بیشترین درگیری در آن در وسط قاق قرار دارد پس پیشنهاد می شود از یک سلاح که هم نزدیک و هم کمی دورتر را پشتیبانی می کند استفاده کنید همانند : M4 و AK-47.

۴ – Nuketown:

یک نقشه کوچک است که زاویه های مختلفی دارد که باعث می شود درگیری از راه دور پر رنگ تر شود و بیشترین درگیری در آن در وسط مپ کنار اتوبوس و کامیون می باشد جایی کاور کمتری برای بازیکنان وجود دارد و در آن شما می توانید از هر اسلحه ای استفاده کنید اما اگر می خواهید کیل بالایی داشته باشید پیشنهاد می شود از : MSMC و یا PDW-57 استفاده کنید.

۵ – Crossfire:

در نقشه های Call of Duty Mobile نقشه Crossfire مخصوص تک تیرانداز ها می باشد که جاده بزرگ وسط محل موجب شده است تا درگیری های نزدیک کمتری صورت بگیرد پس در آن می توانید از هر سلاح تک تیراندازی همانند : DL Q33 و XPR-50 استفاده کنید و اگر از سلاح دیگری استفاده می کنید استفاده از Tactical Scope نیز می تواند به شما کمک کند.

۶ – Raid:

یک نقشه بزرگ با کلی نقطه ی کور می باشد که بازیکنان می توانند در آن مناطق مخفی شوند و برای جلوگیری از سریع کشته شدن به آگاهی بسیار بالا نیاز است و اکثر درگیری ها در آن در پارک مربعی شکل وسط نقشه رخ می دهد در این نقشه پیشنهاد می شود از بهترین سلاح خود استفاده کنید اما ASM10 ، AK117 و M16 هم می تواند کار شما را پیش ببرد.

خواندن  ثبت نام در مسابقات ایران کالاف شیفت شب فصل سوم

۷ – Standoff:

یکی از محبوبترین مپ ها نزد کاربران است که دارای ابعاد بزرگی است که در آن نبرد های دور برد هم رخ می دهد و مکان های زیادی برای کاور گرفتن و عقب نشینی نیز در آن وجود دارد ، بیشترین دیگری در محدوده نقطه A ، B و C رخ می دهد پس اکثر درگیری تاکتیکی می باشد که پیشنهاد می شود از سلاح هایی همانند : M4 ، LK24 ، AKS-74U و DL Q33 استفاده کنید.

۸ – Firing Range:

یک نقشه با ابعاد متوسط است که کاربران در آن درگیری های نزدیک را ایجاد می کنند که این درگیری ممکن است در هر منطقه ای از این مپ باشد پس به همراه داشتن اسلحه های مثل : PDW-57 ، MSMC و AKS-74U می تواند کمک زیادی به شما بکند.

۹ – Takeoff:

یک مپ بزرگ است که در آن مکان های زیادی وجود دارد که می توانید در آنها از درگیری ها نجات پیدا کنید و همانطور که در ابتدا ذکر شد بخاطر ابعاد بزرگ آن منطقه دقیق برای درگیری ها وجود ندارد پس پیشنهاد می شود از سلاحی استفاده کنید که فاصله متوسط و دور را پشتیبانی کند M4 و ASM10 می تواند گزینه های خوبی باشد.

امیدوارم از این پست آموزشی با موضوع معرفی نقشه های Call of Duty Mobile لذت کافی را برده باشید ، شما همچنین از آموزش های رایگان ما همانند : آموزش و معرفی پرک های بازی Call of Duty Mobile به صورت رایگان استفاده کنید و نظرات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما دوستان عزیز باشیم.

خواندن  آموزش آنلاین بازی کردن Minecraft در اندروید
رسانه های همکار
استفاده از مطالب ایران یکتا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام ایران یکتا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت ایران یکتا (فروشگاه آنلاین ایران یکتا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.