آموزش بازی بقا Last Day On Earth + ترفند ها

d8a2d785d988d8b2d8b4 d8a8d8a7d8b2db8c last day on earth d8aad8b1d981d986d8af d987d8a7 5f8352fb63804

آموزش بازی بقا Last Day On Earth Survival – آخرین روز بقا روی زمین

ترفند های کاربردی و ساخت آیتم های مختلف در آموزش بازی بقا

Last Day On Earth Survival – آخرین روز بقا روی زمین بدون شک یکی از پر طرفدار ترین بازی های اندروید این سبک می باشد که توسط کمپانی بازی سازی Kefir سازنده پروژه های مختلفی همانند : GRIM SOUL و Frostborn است که آنها نیز در سبک بقا هستند و بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر از سراسر جهان دارند و نکته قابل توجه درباره آن این است که این بازی در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ توانسته است عنوان بهترین بازی پلی استور به خود اختصاص دهد که ما امروز در این پست از سایت ایران یکتا قصد داریم تا آموزش بازی بقا Last Day on Earth Survival را برای شما حاضر کنیم تا با استفاده از آن بتوانید همانند یک حرفه ای برای زنده ماندن خود تلاش کنید.

آموزش بازی بقا Last Day On Earth + ترفند ها

آموزش بازی بقا Last Day On Earth:

تمرکز کلی این سبک بازی های بر چند چیز استوار است که عبارتند از : کشاورزی ، جمع آوری منابع ، ساخت پایگاه دفاعی ، کاوش در سرزمین های مختلف و در انتها مهمترین بخش مبارزه با زامبی ها و دیگر بازیکنان سراسر جهان برای بقا و به دست آوردن آیتم ها مختلف.

در ابتدا که شما باید بازی را دریافت کنید که می توانید برای دانلود بازی بقا Last Day On Earth از طریق این لینک اقدام کنید و بازی را نصب کنید ، حال باید شخصیت خود را مطابق میل خود شخصی سازی کنید به این شکل که می توانید از بین جنسیت مرد و زن یکی را برای خود انتخاب کنید و سپس به شخصی سازی آیتم هایی همانند : مدل مو و رنگ آن ، مدل ریش ، رنگ پوست می پردازید که نکته قابل توجه درباره آن نیست و یک چیز کاملا سلیقه ای می باشد.

پس از آن شما به وسط نقشه منتقل می شوید حال چیزی که شما نیاز دارید مقداری چوب درخت کاج ، سنگ آهک و محصولات فیبری است که از الیاف آنها استفاده کنید شما می توانید لیست تمامی آیتم های بازی را در این لینک مشاهده کنید.

در سال ۲۰۱۷ که بازی شروع شد در ابتدا شما هیچ چیز در اختیار نداشتید و همه چیز را باید خودتان ایجاد می کردید اما در حال حاضر شما با شروع یک موتور سیکلت ناتمام ، میز کار ، دو اتاق و یک رادیو در اختیار دارد که کار شما را آسان تر می کند و هنگامی که در پایگاه هستید می توانید یک کامیون را مشاهده کنید که در آن می توانید لباس ، آب و چاقو و آهن پیدا کنید که می توانید از لباس و چاقو استفاده کنید.

ثبت نام در مسابقات ایران کالاف شیفت شب نوبت دوم فصل پنجم
خواندن

آموزش بازی بقا Last Day On Earth + ترفند ها

مکان های مختلف در نقشه بازی آخرین روز بقا روی زمین:

وقتی از پایگاه خود برای اولین بار خارج می شوید می توانید مکان های مختلف را مشاهده کنید که عبارتند از : منطقه کاج است که در آن می توانید برای غارت آیتم هایی همانند : چوب ، سنگ ، زره و بروز رسانی پایگاه خود به کار می آیند بروید منطقه هایی دیگر نیز همانند : بانکر آلاف و براوو ، مزرعه کج کریک و اداره پلیس نیز وجود دارد که هر کدام از آنها به رنگ مختلف نمایش داده می شوند که این رنگ ها بی معنی نیستند که رنگ قرمز به معنی سخت ، رنگ زرد به معنی متوسط و رنگ سبز به معنی آسان می باشد.

Pine Bushes یک منطقه عالی برای به دست آوری چوب می باشد اما در آن هیچ سنگ معدنی وجود ندارد.

Limestone Ridge که می توانید سنگ آهنگ بیشتری از مکان قبلی به دست آورید.

پایگاه خود را بسازید:

در هر ۲۴ ساعت گروهی زامبی ها به سمت پایگاه شما حمله ور می شوند تا پایگاه شما را نابود کنند اما جای هیچ نگرانی نیست چون هنوز حالت چند نفره فعال نیست و شما نیازی به ساخت دیوار ندارید (در صورتی که اقدام به ساخت دیوار کنید توسط زامبی ها نابود می شود) اما شما می توانید با ساخت Spike Trap و Trip Wire Trap از دیوار های خود محافظت کنید اما منابعی زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که پیشنهاد نمی شود این کار را انجام دهید.

در مواجه با زامبی شما می توانید با از بین بردن آنها طناب به دست آورید ، حال پس از به دست آوردن لباس و آهن شما نیاز به چوب دارید تا بتوانید برای خود تبر و یک و وسیله برای جمع آوری سنگ ها دارید که با استفاده از مواد لازمی که برای آن ها قید شده است می توانید آنها را ایجاد کنید.

آموزش نصب اسنپ چت و استفاده از برنامه Snapchat + ویدیو
خواندن

آموزش ساخت کوله پشتی در بازی بقا Last Day On Earth:

برای ساخت کوله پشتی شما نیاز به سه گیاه فیبری و دو طناب دارید که این گیاه در اطراف پایگاه شما پیدا می شود و طناب هم بر روی اجساد زامبی ها نیز پیدا می شود حال با این دو می توانید کوله پشتی خود را ایجاد کنید.

آموزش بازی بقا Last Day On Earth + ترفند ها

ادامه ی آموزش بازی بقا Last Day On Earth:

حال شما باید تمامی منابع موجود را جمع آوری کنید اما فعلا به درختان آسیبی وارد نکنید ، حال نوبت این است که دیوار هایی که در پایگاه شما خراب شده اند را تعمیر کنید و سه جعبه ایجاد کنید که در گوشه های پایگاه شما نباشند اما یکی از آنها در کنار دیوار قرار می گیرد که مشکلی ندارد ، حال هر چیزی که دارید در جعبه ها قرار دهید و تنها کوله پشتی را همراه خود نگه دارید و تنها آیتم وظایف خود را در کوله پشتی قرار دهید تا بتوانید با انجام آن موارد سطح خود را ارتقا دهید.

حال وقت آن رسیده که منطقه را ترک کنید و به منطقه ای که در آن یک هواپیما سقوط کرده است بروید که در آنجا می توانید برای خود سلاح و کلاه پیدا کنید که پس از آن حس گرسنگی و تشنگی کم کم در شخصیت شما پدید می آید که می توانید از آب و غذا استفاده کنید حال پس از انجام این کار ها باید به پناهگاه خود برگردید که در آنجا شخصیت Healer را مشاهده ی کنید که می توانید از آن غذا بخرید و حال باید دوباره از پناهگاه خارج شوید که برای اولین بار می توانید Airdrop را مشاهده کنید که تمامی آیتم های آن را باید جمع آوری کنید و سپس به پایگاه خود برگردید.حال نوبت آن است که به Green Pain بروید در آنجا اولین بازیکن هوش مصنوعی به شما حمله می کند.

پیدا کردن چرخ موتور و توله سگ در بازی:

پس از کشتن آن بازیکن شما می توانید چرخ موتور را پیدا کنید که برای شما بسیار با ارزش می باشد و به این نکته دقت داشته باشید که یک بازیکن حرفه ای یک ماه یا بیشتر طول می کشد تا موتور سیکلت خود را تعمیر کند پس از دریافت چرخ یک توله سگ نیز به شما نزدیک می شود و باید آن را بردارید و درون کوله پشتی خود بگذارید و آن منطقه را پاکسازی کامل کنید (چه از زامبی و چه از منابع) حال شما می توانید به مناطق اطراف بروید تا بتوانید کارت دسترسی به بانکر آلفا را پیدا کنید و سپس می توانید به پایگاه خود بازگردید که در این مرجله پنج مهارت جدید برای شما باز می شود حال وقت ساخت یک پایگاه کامل می باشد که می توانید مطابق میل خود آن را ایجاد کنید.

آموزش تغییر رمز و جیمیل اکانت کالاف دیوتی موبایل 2021
خواندن

ترفند های بازی بقا Last Day On Earth:

۱ – همیشه سعی کنید به صورت دزدکی به دشمنان خود نزدیک شوید تا آسیب کمتری ببینید.

۲ – سعی کنید در مناطق قرمز رنگ جان خود را از دست ندهید که تمامی آیتم های جمع آوری شده از بین می روند.

۳ – اگر در پناهگاه یا برج های تماشا بمیرید یک شانس بازگشت دارید.

۴ – گرفتار شدن توسط لکه های سمی تا زمانی که به سطح قرمز برسند باعث می شود دشمنان شما را از فاصله دورتری ببینند.

۵ – گرسنگی و تشنگی هر ۸ ثانیه یک امتیاز از شما کم می کند.

۶ – کشاورزی در مناطق نزدیک بهترین راه برای به دست آوردن منابع می باشد.

۷ – در صورت داشتن سلاح مناسب می توانید بعضی از دشمنان خود را در بانکر آلفا از بین ببرید.

۸ – برای از دست ندادن اکانت خود حتما سعی کنید آن را به حساب گوگل خود متصل کنید.

آموزش بازی بقا Last Day On Earth + ترفند ها

امیدوارم از آموزش بازی بقا Last Day On Earth لذت برده باشید و بتوانید از آن به صورت کامل استفاده کنید در صورت تمایل می توانید به دیگر آموزش های ما همانند : آموزش بازی پابجی موبایل ، آموزش حذف اکانت اینستاگرام  و آموزش نصب و اجرا بازی پابجی موبایل روی کامپیوتر را مشاهده کنید و به این نکته دقت داشته باشید که این پست صرفا جهت یادگیری بازیکنان تازه کار می باشد که بتوانند روز های بیشتری را زنده بمانند و یا فرصت طلایی ابتدایی را از دست ندهند.

رسانه های همکار
bn19
lo222
bn20
iran1
استفاده از مطالب ایران یکتا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام ایران یکتا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت ایران یکتا (فروشگاه آنلاین ایران یکتا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.